לקוחות מספרים

    במהלך קורס הפו"מ התקיים ערב תרבות עסקית. במסגרתו נשכרו שירותייך ללוות את הערב, להדריך ולתת דגשים לתקשורת בן אישית בעולם העיסקי.

במהלך מספר חודשים לווית, ענית על כל שאלה, הסברת והפגנת גמישות והתאמת את כללי העולם העיסקי הנוקשים לעולמו של הקצין הבכיר.

אני מבקשת בשם כל חניכי הקורס להודות לך על מקצועיות, פרגמטיות, סבלנות וזמינות רבה גם בשעות לא שיגרתיות.

עוד אוסיף כי כלל חניכי הקורס שולחים לך תודה על הרצאה מעניינת שתכניה מלווים אותם גם בחיי היום יום. הפנת תשומת לב לדברים שלא הכרנו.

לקריאת המכתב המלא

גב' נורית לוי העבירה סדנא בת 3 מפגדים בנושא תדמית ועמידה מול קהל לסגל הבכיר של הרשות לשיקום האסיר. בסדנאות הללו רכשו העובדים כלים לעמידה מול קהל, תרגלו הצגה עצמית, דנו בסגנון לבוש, ובהשפעתם של טון הדיבור ושפת הגוף על הסביבה. בתום הסדנא התקבל משוב חיובי מאוד מהמשתתפים וניכר כי הצוות הפיק תועלת מרובה מן הסדנא, וכי הם מיישמים את החומר הנלמד בעשייתם בפועל. ההנחייה של גב' נורית לוי הייתה מקצועית מאוד וברמה גבוהה, תוך שימוש בחומרים מקצועיים אקטואליים ותרגולים מעשיים אשר סייעו להבנה מעמיקה וליישום החומר הנלמד בפועל. אני ממליץ על הסדנאות הללו לעובדים בכל ארגון או לכל קהל יעד אחר, היכול להירתם מלמידה משמעותית כגון זאת.

 

בברכה,

אריה ביבי

רב גונדר גימ'

מנכ"ל הרשות לשיקום האסיר

לקריאת המכתב המלא

ברצוני להודות לך על הסדנא שהעברת לצוות עובדי רשות השירות הלאומי-אזרחי, בנושא: פרזנטציה ושפת גוף, במסגרת הרצאותייך המקצועיות כיועצת תדמית אישית ועסקית. הסדנא הייתה מרשימה ומרתקת והעניקה לעובדי הרשות כלים רבים, אשר יכולים לשמש אותם רבות בעבודתם כעובדי ציבור המייצגים את רשות השירות הלאומי- אזרחי ואת מדינת ישראל בפני הגופים המוכרים בשירות הלאומי, הגופים המפעילים, מקומות השירות ומתנדבי השירות הלאומי-אזרחי, המגיעים מכלל המגזרים והקבוצות בחברה הישראלית. ניכרים בך ובהרצאותייך המקצועיות, החשיבה המעמיקה, הגיוון בכלים פדגוגיים שונים להעברת המסרים, לרבות הרצאות פרונטליות והתנסויות מעשיות, ויותר מכל, רצונך העז לתרום מהידע הרב שלך ומניסיונך העשיר, עבור המשתתפים בסדנה. אני ממליץ בחום על הרצאותייך וסדנאותייך וסמוך ובטוח כי מי שיזמינך לסדנאות מסוג זה, ירוויח מכך ויפיק תועלת רבה לארגונו. אשמח לעמוד לרשותך בכל דבר ועניין

 

שר-שלום ג'רבי המנהל הכללי

רשות השירות הלאומי-אזרחי

 

לקריאת המכתב המלא

רוצים לדעת עוד בנושא תדמית אישית?

מעוניינים בהרצאה, סדנת מנהלים או ייעוץ אישי? השאירו את פרטיכם ונשוב אליכם בהקדם

שם

שם משפחה

טלפון

דוא”ל

מלל